EN
всі категорії
EN

профіль компанії

       Changzhou Quality Textile Industry Co., Ltd. належить CQ-Group, яка почала свою діяльність понад 100 років тому, у 1918 році в Німеччині. У 2014 році CQ-Textile стає незалежною компанією з місцем розташування в Чанчжоу, провінція Цзянсу в Китаї. 

CQTex є провідною компанією з виробництва прапорів, банерів, парасольок, навісів і рекламного текстилю з міцною репутацією якості, надійності та обслуговування клієнтів.

У CQTex ми спеціалізуємося на виробництві високоякісних продуктів на замовлення для широкого кола клієнтів, включаючи підприємства, спортивні команди, школи, державні установи тощо. Маючи понад 10 років досвіду роботи в галузі, ми створили репутацію постачальника виняткових продуктів і послуг для наших клієнтів у всьому світі.

Наші сучасні виробничі потужності оснащені найсучаснішими технологіями та обладнанням, що дозволяє нам виготовляти великі кількості прапорів, банерів, парасольок, навісів і рекламного текстилю з високою точністю та ефективністю. У нас є сильна команда досвідчених дизайнерів і кваліфікованих працівників, які віддані справі доставки продукції найвищої якості для наших клієнтів.

Однією з наших найбільших переваг є висока виробнича потужність. У CQTex ми прагнемо надавати виняткові продукти та послуги нашим клієнтам. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб зрозуміти їхні конкретні потреби та вимоги, і ми прагнемо надавати індивідуальні рішення, які відповідають їхнім унікальним потребам.

Наша місія - виробляти найкращу якість за найкращими цінами.
Разом з нашими клієнтами ми розробляємо продукти саме для потреб ринку. При цьому увага завжди приділяється якості. Якість є головним пріоритетом у балансі з природою. Командна робота – це наступна купа нашого швидкого зростання, тому що кожен член команди знає, що його ефективність рухає команду вперед

1Цим успіхом ми хочемо поділитися з нашими партнерами.

1Довгострокові стосунки – це завжди те, чого ми шукаємо.

1З нетерпінням чекаю на зв'язок з вами.

Щиро
Ваша команда CQ-Textile

компанія